Psycholog i psychiatr říká, že všechno co vytvoříme je obrazem naší duše

Postupně sem budu přidávat nějaký shonen ai obrázky možná, že se mi podaří napsat nějakou tu povídku. Z pozdravem Vaše bláznivá Kaminaru-san.

PS: jednou možná bude tento blog nepřístupný osobám mladších 18 let, jestli si troufnu i na nějakou yaoi povídku.

A ještě jedno upozornění reklamy a prozby o hlásek ihned mažu nestojím o ně. Jediný reklamy a prozby o hlásek, který přežiju jsou od mých SB, za které velmi ráda hlásnu.

Zámek v oblacích (Hauru no ugoku shiro)

Zámek v oblacích (Hauru no ugoku shiro)

28. května 2009 v 17:39 | Kaminaru-san
Zámek v oblacích (Hauru no ugoku shiro) je podle mně jeden z nejlepších anime filmů. Jeho autor je Hayao Miyazaki(nar.5.1. 1941, Tokio, Japonsko. Nebyl to jeho první animovaný film. Svou tvorbu začal z několika televizními seriály např. RUPAN SANSEI. Jeho prvním filmem byl KAZE NO TANI NO NAUSHIKA potom následoval velkolepý epos inspirovaný středověkým Japonskem a to PRINCEZNA MONONOKE na chvíli se odmlčel, ale po 4 letech se vrátil se snímkem CESTA DO FANTAZIE, následoval ZÁMEK V OBLACÍCH a GAKE NO UE NO PONYO. Já jsem od něj teda viděla bohužel jen tři díla a to Cesta do fantazie, Princezna Mononoke a Zámek v oblacích, ale úplně mně nadchli.

Toto anime je o dívce Sofii, která byla zlou čarodějnicí z pustin zakleta do podoby stařeny. Její jedinou nadějí je mladý čaroděj Howl, který ve svém zámku na muřích nohách obchází krajem. Když se Sofii podaří u něj získat práci, je vtažena do Howlova světa magie a záhad a navíc se do pohledného čaroděje zamiluje.

Příjde mi, že je tento film velmi podobný Cestě do fantazie.


Jestli budete mít zájem přidám sem popis postav a hlavně jejich obrázky. Stejně tak jako u animovaného filmu Cesta do fantazie, ale jen jestli budete mít zájem.
 
 

Reklama