Psycholog i psychiatr říká, že všechno co vytvoříme je obrazem naší duše

Postupně sem budu přidávat nějaký shonen ai obrázky možná, že se mi podaří napsat nějakou tu povídku. Z pozdravem Vaše bláznivá Kaminaru-san.

PS: jednou možná bude tento blog nepřístupný osobám mladších 18 let, jestli si troufnu i na nějakou yaoi povídku.

A ještě jedno upozornění reklamy a prozby o hlásek ihned mažu nestojím o ně. Jediný reklamy a prozby o hlásek, který přežiju jsou od mých SB, za které velmi ráda hlásnu.

Blbosti

info

19. září 2010 v 21:23 | Kaminaru-san
Zítra nebo pozítří přibyde další díl povídky Opravdu to byla poslední noc a jedna jednorázovka

Prosím

26. června 2010 v 22:21 | Kaminaru-san
Chtěla jsem dnes přidat 4 povidky, ale připadá mi, že je nikdo nečte..... Kdo chce abych sem přidala povídky ať nechá komentář.....

Informace

21. listopadu 2009 v 13:43 | Kaminaru-san
Promiňte mi to zlatíčka, ale nemohla jsem se starat o blog babička byla vážně nemocná a ve středu v 10:05 umřela. Díky tomu mám depky to také znamená, že zas začnu psát povídky, jestli už nechcete být mými SB pochopím to.

Gome nasai

10. července 2009 v 22:50 | Kaminaru-san
Je mi moc líto, že zde tak dlouho zas nic nepřibylo pokusím se to co nejdřív napravit a hodit sem nějaký pokračování jedné z povídek. Děkuji všem co naštěvují tento blog a hlasovali za mně u mého milovaného SB Riuu na blogu. Vím, že to odemně je dost troufalý, ale chci Vás poprosit, jestli by jste za mně opět nehlásly dostala jsem se totiž do druhého kola a ještě jsem to nerozdýchala, jestli by jste byly ochotní tak soutěžím s povídkou Splněné přání......zde .

Moc Vám všem předem děkuji. :-*

Drzá prosba

10. června 2009 v 16:21 | Kaminaru-san
Vím jsem debil, magor, pošuk a ještě víc, ale chci Vás o něco požádat, jestli by jste mi neklikli na kousátka. Vím je to odemně hodně troufalí, ale když na to kliknete dostanu nějakou kořist navíc a jestli chcete můžete se i zaregistrovat. Budu Vám pomáhat. Budu Vám za to moooooc vděčná. Jinak omlouvám se, že nic nepřibylo a dneska možná ani nepřibyde, protože jsem se vratila až teď. Snažím se napsat povídku, ale přibyde asi až buď pozdě večer nebo zitra. Mooooooooooooooc se Vám omlouvám.


Gome nasai

1. června 2009 v 19:04 | Kaminaru-san
Moc se omlouvám, ale dneska nic nepřibyde. Mám moc práce. Prosím pochopte to.

Pro JuMi význam jména

27. května 2009 v 14:03 | Kaminaru-san
Tak jsem pohledala a tohle našla bohužel obrázek asi nenajdu promiň:


Jméno Kateřina je původem řecké. Význam tvého jména je z řeckého kathará "čistá", přeneseně "cudná, neposkvrněná", může pocházet i ze slova hekateros "kdo jistě zasahuje cíl", jiný výklad uvažuje, že základ slova byl egyptský a znamenal "koruna"


Prosím o radu

26. května 2009 v 15:44 | Kaminaru-san
Už nevím co mám přidávat protože nevím co by jste chtěli, proto žádám aby ti kteří navštěvují můj blog napsali do komentářů co mám přidávat, protože já už fakt nevím. Netuším, jestli něco ještě dneska přibyde mám toho totiž hodně. Momentálně se snažím napsat povídku pro mou milovanou terkic a moc mi to nejde. Pořád je dost depresivní. A navíc mi pořád padá net a seka se mi noťas.

Ale ubezpečuji svoje SB chodím na Vaše blogy denně, bohužel nezanechávám často komentáře, protože Vaše blogy a články na nich jsou prostě super. To bych psala vždy. Budu se snažit nechávat komentáře, ale slíbit Vám to nemůžu.

Z prosbou o odpuštění Vaše Kaminaru-san.

Pro Momo-chan význam jména

25. května 2009 v 21:38 | Kaminaru-san
Tak jsem popátrala a našla tady tohle:

Jméno Daniela je původem hebrejské a znamená Bůh je můj soudce.

Promiň víc jsem toho nenašla a bohužel obrázek asi nenajdu tak ti jsem dávám japonský znak pro boha.

Gome nasai

24. května 2009 v 21:28 | Kaminaru-san
Promiňte, ale dneska už nic nepřidám opravdu se Vám moc omlouvám, ale není mi zas nejlíp.

Pro terkic význam jména

23. května 2009 v 12:30 | Kaminaru-san
Tak jsem hledala význam tvého jména a tohle jsem našla:

Jméno Tereza je původem řecké. Význam tvého jména je nejasný.Vykládá se někdy jako "pocházející z ostrova Thera", jindy jako "záštita" nebo "horko, vedro".Pro Kakashi sensei význam jména

23. května 2009 v 10:57 | Kaminaru-san
Tak aspoň myslím, že to je pro Kakashi sensei snad se nemýlím.

Máš krásný jméno.

Ilona: Tvoje jméno je řeckého původu. Jeho obdoba je maďarské jméno Helena. Význam tvého jména je pochodeň nebo světlo.

Pro Riuu význam jejího jména

22. května 2009 v 21:41 | Kaminaru-san
Ano Riuu jmenuju se Liliana moje jmeno neni nic moc zvlášť když na mně díky tomu volaj ty moje sněžný kvítko jejich vysvětlení bylo, že moje jmeno znamená bílou lilii tak mi tak říkaj. Prej se jim to líbí. Jo a Riuu já ti dám popelnice.

Markéta: toto jméno vzniklo ze jména Margareta. Původ je nejčastěji udáván jako orientální. Staroindické slovo maňdžárí znamená "pupen, perla" a přešlo právě jako "margarita" do latiny (s významem "perla"). Vedle staroindického původu bývá prezentován i původ íránský (se stejným významem).

Význam mého jména

22. května 2009 v 14:33 | Kaminaru-san
Hej dostala jsem celkem blbej nápad a hledala jsem význam svého jména a tohle jsem našla:

Liliana
Původ jména: latinský
Význam jména: Z latinského lilium, což je název překrásné a ušlechtilé květiny lilie. Liliana je tedy stejně jako tato květina symbolem čistoty, pravdy, panenství, nevinosti, cudnosti, krásy.

Jestli chcete tak najdu i význam Vašeho jména, kdyžtak napište do komentářů.

miláčci

19. května 2009 v 14:23 | Kaminaru-san

Sakynka

18. května 2009 v 14:59 | Kaminaru-san
Tohle je jeden z mých osmaku degu Sakynka. Mám 3 dospelý (Saky, Alya, Ayu) a před 16 dny se mi narodilo 6 mláďátek. Pzději možná přidám i fotky mláďátek a Alyi a Ayunky.

Kecy

13. května 2009 v 22:43 | Kaminaru-san
K tomuto článku je dána anketa pro ty kdo čtou mé povídky ať aspoň trochu vím jaké mám psát, které se Vám líbí a také se Vám omlouvám, že se tady už dva dny nic neoběvilo, ale neměla jsem čas a nejspíš ho nebudu mít ani zítra, ale slibuju že se pokusím aspoň něco přidat třeba nějaké videa a obrázky. Moc děkuji těm kteří na tento blog chodí pravidelně dávají mi naději, že to nedělám zbytečně a hlavní poděkování patří mým milovanym SB jste jedinečné jsem moc ráda za to, že jste vůbec chtěli se mnou SB. A ještě jedna hodně velká omluva pro terkic diplomek jsem zatím nestihla nakreslit, ale jeden mám pro tebe nachystanej dělala jsem ho v programu malování, ale nejsem si moc jistá, že by se ti líbil. Takže se budu snažit něco nakreslit. To jest vše Vaše hodně smutná Kaminaru-san.

Pod perexem je moje fotka takže na vlastní nebezpečí. (a prosím žádná blbé komentáře vím že jsem ošklivka takže ty komenty by byly zbytečné. PS: tahle je jedna jediná na které se snažím o úsměv)

Konec??

10. května 2009 v 17:34 | Kaminaru-san
Přemýšlím o tom, že tento blog zruším. Nejsem ještě plně rozhodnuta. A mé SB ubezpečuji, že kdybych ho zrušila tak budu i na dále každodeně chodit na jejich blogy.

Něco na zasmání

5. května 2009 v 21:32 | Kaminaru-san
Promiňte mi to, ale dnes asi nezvládnu žádnou povídku napsat. To víte není mi nejlíp. Hrozně mně bolí hlava. Tak Vám sem přidám aspoň pár vtipů. Opravdu se omlouvám.

měla bych se naučit kreslit

14. září 2008 v 15:43 | Kaminaru-san
Do komentářu napište kdo si myslíte, že to je:
 
 

Reklama