Psycholog i psychiatr říká, že všechno co vytvoříme je obrazem naší duše

Postupně sem budu přidávat nějaký shonen ai obrázky možná, že se mi podaří napsat nějakou tu povídku. Z pozdravem Vaše bláznivá Kaminaru-san.

PS: jednou možná bude tento blog nepřístupný osobám mladších 18 let, jestli si troufnu i na nějakou yaoi povídku.

A ještě jedno upozornění reklamy a prozby o hlásek ihned mažu nestojím o ně. Jediný reklamy a prozby o hlásek, který přežiju jsou od mých SB, za které velmi ráda hlásnu.

Listopad 2009

Smrt hrdiny

25. listopadu 2009 v 10:06 | Kaminaru-san |  Jednorazové povídky
Pro I_LOVE_KAKASHI a všechny mé SB. Mám Vás moc ráda

Vítr si hraje s květy bílích lilii, které leží na hrobě mladého chlapce. Na jeho náhrobku je vytesáno jméno Naruto Uzumaki. Všichni dokonce i nebe pro něj pláče. Jeho smrt všechny zármoutila. Dříve byl nazýván monstrem teď hrdinou celé vesnice. Každý kdo příjde k jeho hrobu vzpomíná na chvíle s ním. Sakura na to jak byl do ní zamilovaný a ona milovala Sasukeho. Iruka- sensei jak chodil s Narutem na rámen vzpomínal na jeho smích, který dokázal i když mu nebylo dobře, vykouzlit na své tváři. Naruto pro něj byl vlastním synem.

Každý na něj vzpomínal jako na hyperaktivního, tvrdohlavého ninju, který měl sen. Jeho sen byl stát se hokagem. Ten se mu bohužel nesplnil osud mu nepřál. Umřel smrtí hrdiny zachránil ty který miloval. Liška, která v něm byla zapečetěna dokonce i ona nechtěla jeho smrt. Snažila se ho až do poslední chvíle zachránit, ale nepodařilo se jí to.

Mluvíme o přítomnosti, ale teď je čas podívat se do minulosti a zjistit proč zemřel.

Již dlouho žil Naruto se svojí láskou Hatekem Kakashim dříve senseiem teď milencem. Byly do časy kdy byl štastný nebo si to aspoň každý myslel. Plnil vzorně mise. Ale Kakashi na něm poznal, že není v pořádku, že mu něco chybí. Naruto mu vždy když se ptal odpověděl, že nic a usmál se Kakashi se nedokázal ptát znovu, protože ho jeho sladký úsměv vždy přemluvil. Ten den, kdy se to stalo byl Naruto jiný. Jeho tvář která vždy vyzařovala štěstí nyní vyjadřovala smutek, vztek a beznaděj a to ve chvíli, kdy byl zavolán do kanceláře hokage a ta mu oznámila, že jeho milovaný Kakashi byl zabit jeho dříve nejlepším přítelem Sasukem. Jeho srdce zalil vztek v tuto chvílí chtěl jediné a to zabít Sasukeho, kterého chtěl dříve přívést zpět.

Hledal ho několik dní až ho našel. Naruto se na něj koukl uplně chladným pohledem až ho to samotného zarazilo.

" Proč Sasuke? " při této otázce začali z nádherných modrých očí kanout slzy
" Protože si můj a nikdo mi tě nevezme. Neboj teď jsou na řadě tví přátelé po jejich ztrátě ti zbydu jen já. " Zlostný smích se rozlinul Sasukeho skrýší.
" Nenechám tě Sasuke. Šáhni na ně a slibuji ti, že budeš trpět. "
" Ale Naruto já vím, že to nedokážeš, protože mně miluješ. " Opět následoval zlostný smich
" Miloval sem Kakashiho. Ne tebe!! "

Po této větě začal souboj, který byl velmi těžký. Sasuke nečestným způsobem zabodl meč do zad Naruta. Ten zaůpěl bolestí. sesul se na kolena. Sasuke mezitim vytahl druhou katanu a přešel tak aby viděl jeho tvář. " Když nemůžeš být můj tak nikoho! " Sasuke zasadil poslední ránu přímo do srdce a zároveň i Naruto zasadil sasukemu první a poslední ránu kunaiem, který měl až do teď schovaný.

" Neumírej maličký! Neeeeeeeee! "
" Promiň Kyu, ale já bych už stejně nemohl žít bez Kakashiho "
" Maličký "
" Sbohem Kyu. "
" Sbohem maličký i když jsme se ze začátku nesnesli měl sem tě moc rád. "
" Já tebe taky. "

Blonďáček se sesul k zemi a posledním zbytkem své síli řekl " Miluju tě Kakashi. "
To byly poslední slova Naruta Uzumakiho hrdiny jeho vesnice. Nýní leží jeho hrob u hrobu Hatake Kakashiho jeho lásky.

Informace

21. listopadu 2009 v 13:43 | Kaminaru-san |  Blbosti
Promiňte mi to zlatíčka, ale nemohla jsem se starat o blog babička byla vážně nemocná a ve středu v 10:05 umřela. Díky tomu mám depky to také znamená, že zas začnu psát povídky, jestli už nechcete být mými SB pochopím to.

Opět

21. listopadu 2009 v 13:38 | Kaminaru-san |  Jednorazové povídky

Vzhlížej k nebesům s nadějí
Zázraky se někdy dějí

Nepřestaň se smát
Život jde dál

Když naději ztratíš
Pak se jen trápíš

Osud a nahoda si snámi svou hru hrají
Jen oni pravdu znají

Slza dopadá k zemi
V očích štěstí už není

Potůček krve po ruce stekaje
Dívka svůj život ukončuje