Psycholog i psychiatr říká, že všechno co vytvoříme je obrazem naší duše

Postupně sem budu přidávat nějaký shonen ai obrázky možná, že se mi podaří napsat nějakou tu povídku. Z pozdravem Vaše bláznivá Kaminaru-san.

PS: jednou možná bude tento blog nepřístupný osobám mladších 18 let, jestli si troufnu i na nějakou yaoi povídku.

A ještě jedno upozornění reklamy a prozby o hlásek ihned mažu nestojím o ně. Jediný reklamy a prozby o hlásek, který přežiju jsou od mých SB, za které velmi ráda hlásnu.

Nezodpovězené otázky

9. května 2009 v 22:08 | Kaminaru-san |  Jednorazové povídky
Tato povídka je o týrání zvířete. Je to něco jako můj protest proti němu. Je velmi krátká, ale myslím, že obsahuje většinu toho co jsem chtěla, aby obsahovala. Opět upozornění kvůli možné psychické ujmě je povídka pod perexemNezodpovězené otázky


Oči značící strach. Uši zklopené nedůvěrou. Packy celé od krve. Na kůži znatelné popáleniny od cigaret. Některé kosti zlámané. V duši nejistota co se teď stane.

To je popis koťátka, které se teď krčí v nejtmavějším koutě místnosti. Má hrozný strach co se stane, protože se jeho majitel opět opil to pro něj znamená další bolest, kterou by nejradši nepřežilo.


" Mám strach. Minule když se opil mně zkopl ze schodů. Od té doby mně vše v těle bolí. Packy mám od krve protože mi na ně několikrát dupl už nemůžu ani utéct. Jsem bezbraný a to jen proto, že ho to jeho žena nechá dělat, aby měla od něj klid. Proč jsou lidé tak zlí? Proč musím tak trpět proč nemůžou ukončit můj život bylo by to tak lepší už bych aspoň netrpěl. Proč to dělají? Způsobuje jim to radost, potěšéní, myslísi, že když ublíží nevinemu zvířeti, že budou machři nebo proč? Zajímámě to proč jsou takový škodolibí? Proč působí jiným bolest? Proč nechají někoho bezdůvodně trpět? Proč se tohle děje? Proč? Proč? "

Na to už kotě nikdy odpověď nedostane. Jeho život byl ukončen. Jeho opilí majtel jím hodil o stěnu. Náraz způsobil, že se mu zlomil vaz. A nejspíše se o tom nikdy nikdo nedozví. Kdo by to také řekl, když o tom ví jen jeho manželka a ta se ho bojí tak místo sebe nechala trpět neviné koťátko, které si to nezasloužilo. Aspoň, že teď už netrpí, že je někde kde mu bude dobře, kde ho nikdo už nikdy nenechá zažít tu bolest co prožíval na tomto světě.

Jeho duše byla čistá jako právě spadlí snih. Neudělal nic za co by musel být potrestán. Zemřel jen kvůli nečinosti manželky jeho majtele. Mohla ho zachránit, ale neudělala to. Místo toho ho nechala trpět. Trpět tak jak si to nikdo nezaslouží. Jen kvůli vlastnímu strachu.

Jeho majitel měl smůlu. Za necelou minutu co usmrtil kotě na jeho dveře zaťukala policie. Po té co viděli mrtvé kotě, které bylo celé od krve zatkli jeho majtele i jeho manželku. Oba byli odsouzeni za týráni zvířat.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tahle povídka mně napadla už hodně dávno, protože nesnáším týraní zvířat a někteří nad tím zavírají oči i když těm neviným zvířátkům mohli pomoci. Jen kvůli strachu je nechávají zbytečně trpět. Tuhle povídku berte něco jako odpor proti týrání zvířat. Prosím napište mi Váš názor na týraní zvířat do komentářů a žádám Vás všechny nezavírejte oči před týráním zvířat, protože si to zvířata nezaslouží!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 terkic terkic | Web | 9. května 2009 v 23:23 | Reagovat

to bylo krásné a tak smutné, taky nesnáším, když někdo týrá zvířata:-(

2 Riuu Riuu | Web | 10. května 2009 v 1:20 | Reagovat

Vážně pěkný!!!Souhlasím s Terkic :-| týrání je hnus.......ale ty vážně píšeš nádherný smutný povídky.Máš na ně talent:Da ráda si je čtu:)jsem zvědavá jestli se dočkám nějaké veselé povídky:D

3 Kakashi & Iruka sensei- tvé SB Kakashi & Iruka sensei- tvé SB | Web | 10. května 2009 v 20:30 | Reagovat

Stoprocentně souhlasíme. Týrání zvířat je něco tak nechutnýho!! Nejhorší ale je, že největší trest je pokuta nebo myslím jen 1-2 roky ve vězení.

4 ŠmudlinQa II ElííseQ =O* ŠmudlinQa II ElííseQ =O* | Web | 11. května 2009 v 20:43 | Reagovat

Povídka je krásní... a nápad úžasný... týrání je svinstvo... už kvůli němu kámoš dostal odemě přez hubu... Chudinky zwířátka...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama