Psycholog i psychiatr říká, že všechno co vytvoříme je obrazem naší duše

Postupně sem budu přidávat nějaký shonen ai obrázky možná, že se mi podaří napsat nějakou tu povídku. Z pozdravem Vaše bláznivá Kaminaru-san.

PS: jednou možná bude tento blog nepřístupný osobám mladších 18 let, jestli si troufnu i na nějakou yaoi povídku.

A ještě jedno upozornění reklamy a prozby o hlásek ihned mažu nestojím o ně. Jediný reklamy a prozby o hlásek, který přežiju jsou od mých SB, za které velmi ráda hlásnu.

Květen 2009

Pro terkic

31. května 2009 v 13:16 | Kaminaru-san |  Pro SB
Můj dárek pro terkic k narozeninám:
PS: Máš tam dvě povídky snad se Ti aspoň jedna bude líbit.

Sasu/Naru

30. května 2009 v 18:10 | Kaminaru-san |  mix obrázkůSlib, který neměl být nikdy dán

29. května 2009 v 15:51 | Kaminaru-san |  Jednorazové povídky
Další depresivní povídka, která je pod perexem. Snad mně neukamenujete. Původně měla být dárek k narozeninám pro terkic, ale podle mně je jako dárek nevhodná a proto pro tercik mám připravenou jinou a nespadni ze židle není depresivni, ale nevím jestli ti ji pošlu na email. No a tady je otázka na tebe můžu ji uveřejnit na svém blogu, protože mám pro tebe ještě něco, kdyby ti to teda nevadilo.


Zámek v oblacích (Hauru no ugoku shiro)

28. května 2009 v 17:39 | Kaminaru-san |  Zámek v oblacích (Hauru no ugoku shiro)
Zámek v oblacích (Hauru no ugoku shiro) je podle mně jeden z nejlepších anime filmů. Jeho autor je Hayao Miyazaki(nar.5.1. 1941, Tokio, Japonsko. Nebyl to jeho první animovaný film. Svou tvorbu začal z několika televizními seriály např. RUPAN SANSEI. Jeho prvním filmem byl KAZE NO TANI NO NAUSHIKA potom následoval velkolepý epos inspirovaný středověkým Japonskem a to PRINCEZNA MONONOKE na chvíli se odmlčel, ale po 4 letech se vrátil se snímkem CESTA DO FANTAZIE, následoval ZÁMEK V OBLACÍCH a GAKE NO UE NO PONYO. Já jsem od něj teda viděla bohužel jen tři díla a to Cesta do fantazie, Princezna Mononoke a Zámek v oblacích, ale úplně mně nadchli.

Toto anime je o dívce Sofii, která byla zlou čarodějnicí z pustin zakleta do podoby stařeny. Její jedinou nadějí je mladý čaroděj Howl, který ve svém zámku na muřích nohách obchází krajem. Když se Sofii podaří u něj získat práci, je vtažena do Howlova světa magie a záhad a navíc se do pohledného čaroděje zamiluje.

Příjde mi, že je tento film velmi podobný Cestě do fantazie.


Jestli budete mít zájem přidám sem popis postav a hlavně jejich obrázky. Stejně tak jako u animovaného filmu Cesta do fantazie, ale jen jestli budete mít zájem.

Miroku

28. května 2009 v 17:16 | Kaminaru-san |  Inuyasha - obrázkyAyame

28. května 2009 v 17:16 | Kaminaru-san |  Inuyasha - obrázkyKagura

28. května 2009 v 17:16 | Kaminaru-san |  Inuyasha - obrázkyJigoku Shoujo Futakomori Ending

28. května 2009 v 17:15 | Kaminaru-san |  Jigoku shoujo - videa
Ending je opět od Noto Mamiko a to Aizome:

Opět klip z celou písní:


Jigoku Shoujo Futakomori - opening

28. května 2009 v 17:15 | Kaminaru-san |  Jigoku shoujo - videa
Opening k Jigoku Shoujo je opět od SNoW písnička se jmenuje Nightmare:


Tady máte zase klip z celou písní:


Jigoku Shoujo ending

28. května 2009 v 17:15 | Kaminaru-san
Jigoku Shoujo ending je od Noto Mamiko a jmenuje se Karinui:

Opět sem dávám i klip z celou písní:


Jigoku Shoujo - opening

28. května 2009 v 17:15 | Kaminaru-san |  Jigoku shoujo - videa
Opening k anime Jigoku Shoujo: Sakasama no Chou od SNoWKlip z celou písní:


Pro JuMi význam jména

27. května 2009 v 14:03 | Kaminaru-san |  Blbosti
Tak jsem pohledala a tohle našla bohužel obrázek asi nenajdu promiň:


Jméno Kateřina je původem řecké. Význam tvého jména je z řeckého kathará "čistá", přeneseně "cudná, neposkvrněná", může pocházet i ze slova hekateros "kdo jistě zasahuje cíl", jiný výklad uvažuje, že základ slova byl egyptský a znamenal "koruna"Když je ruka vedena srdcem a duší

27. května 2009 v 13:53 | Kaminaru-san |  Jednorazové povídky
Tohle není povídka takže to nemusite číst je to jen něco co vytvořila má ruka, která byla vedena mým srdcem a mou duší. Mysl bohužel nebyla přítomna. Ani se nedivím tohle dílo vzniklo dnes po půlnoci hodně po půlnoci takže vlastně dneska. Bohužel nevím kam to dát tak je to v povídkách snad mně za to nezabijete.

Když je ruka vedena srdcem a duší


Přišel den, kdy zkončily dětské sny a bylo na čase následovat pro někoho krutou realitu. Hraní zkončilo a bylo na čase poznat život. Jak je těžké žít, když nemáte žádnou jistotu. Vlastě jednu ano a to smrt.

Nastal čas sundat si růžové brýle z očí a vidět svět takový jaký je, že není jen bohatství, ale i chudoba, že není jen láska, ale i nenávist, že není jen lidskost, ale i krutost, že není jen štěstí, ale i smůla, že není jen síla, ale i slabost, že není jen jistota, ale i nejistota, že není jen zdraví, ale i nemoc.

Je čas poznat, že všechno má dně strany. Stranu dobra a zla. Jinu a jangu, že všechno má svůj opak to jest protiklad. Svůj zvrácený obraz, že všechno má svůj rub i líc.Stejně jako jedna mince. Zima je přeci protikladen tepla, tma zas světla, den je přeci opakem noci a dobro opakem zla.

Existují lidé zlí, ale i hodní. Hamižní, ale i rozdavačný, přející a nepřející. Lidé kteří chcou ostatním pomoct ale i lidé kterým je osud jiných lhostejný. Jsou lidé kteří chcou chránit tento svět, ale i lidé kteří ho chcou zničit. Lidé kteří věří v existenci boha, ale i ti kteří jeho existenci popírají.
Někdo říká, že je nebe pro ty kteří čistou duši bez hříchů. Jejímž opakem je peklo které je pro lidi z duší plnou hříchů.

Já vím, že nepůjdu do nebe. Vždyď si totiž nevážím toho největšího daru od boha ze všech a to svého života.Ano nevážím si ho, protože věřím, že moje narození byl omyl který nikdy neměl nastat. Už to tak je nevím jakem má můj život smysl. Nemám žádný životní cíl, ale i tak věřím v pár věcí a to jest v přátelství, lásku, rodinu a smrt. Ano ve smrt věřím nejvíc, protože jedině ona je spravedlivá a jednou si vezme nás všechny.

Prosím o radu

26. května 2009 v 15:44 | Kaminaru-san |  Blbosti
Už nevím co mám přidávat protože nevím co by jste chtěli, proto žádám aby ti kteří navštěvují můj blog napsali do komentářů co mám přidávat, protože já už fakt nevím. Netuším, jestli něco ještě dneska přibyde mám toho totiž hodně. Momentálně se snažím napsat povídku pro mou milovanou terkic a moc mi to nejde. Pořád je dost depresivní. A navíc mi pořád padá net a seka se mi noťas.

Ale ubezpečuji svoje SB chodím na Vaše blogy denně, bohužel nezanechávám často komentáře, protože Vaše blogy a články na nich jsou prostě super. To bych psala vždy. Budu se snažit nechávat komentáře, ale slíbit Vám to nemůžu.

Z prosbou o odpuštění Vaše Kaminaru-san.

Pro Momo-chan význam jména

25. května 2009 v 21:38 | Kaminaru-san |  Blbosti
Tak jsem popátrala a našla tady tohle:

Jméno Daniela je původem hebrejské a znamená Bůh je můj soudce.

Promiň víc jsem toho nenašla a bohužel obrázek asi nenajdu tak ti jsem dávám japonský znak pro boha.


Volba

25. května 2009 v 19:03 | Kaminaru-san |  Jednorazové povídky
Tohle je pokus o jednorázovku je to docela divný nevím jestli se Vám to bude líbit, ale předem děkuju za komentáře Vaše smutná Kaminaru-san.


Gome nasai

24. května 2009 v 21:28 | Kaminaru-san |  Blbosti
Promiňte, ale dneska už nic nepřidám opravdu se Vám moc omlouvám, ale není mi zas nejlíp.

Opravdu to byla poslední noc 5. část

23. května 2009 v 22:30 | Kaminaru-san |  Povídky


Je to jenom kousek, ale upozorňuji, že tato část začíná být nepřístupná osobám mladších 18-ti let. Opět hrozí psychická ujma. Kvůli těmto dvoum věcem je pod perexem. Je k tomu připojená i anketa. Podle jejíž výsledků buď ji dopíšu nebo ne.


Pro terkic význam jména

23. května 2009 v 12:30 | Kaminaru-san |  Blbosti
Tak jsem hledala význam tvého jména a tohle jsem našla:

Jméno Tereza je původem řecké. Význam tvého jména je nejasný.Vykládá se někdy jako "pocházející z ostrova Thera", jindy jako "záštita" nebo "horko, vedro".
Opravdu to byla poslední noc 4. část

23. května 2009 v 11:59 | Kaminaru-san |  Povídky
Tak je tu další část povídky Opravdu to byla poslední noc. Nevím, jestli se Vám bude líbit, ale snad aspoň trochu jo. Je opět krátká. Tuhle část chci věnovat mým milovaným SB.

Opravdu to byla poslední noc 4. část


Strach co bych viděla v jeho očí. Bohužel nemůžu odolat chybí mi.

Ayu se opatrně koukla směrem kde stojí její láska. Z jeho očí byla patrná bolest ze včerejšího dne.Jeho pohled byl stále namířen dolů k zemi. Nečekaně pohlédl směrem k ní jejich oči se protli. Oba ihned uhly pohledem.

Nemůžu....znovu se už nedokážu podívat do jeho očí. Jsou plné bolesti a to jen kvůli mně. Takhle jsem to přeci nechtěla. Tak proč se to muselo stát? Ano chtěla jsem ho vidět, ale nechtěla jsem mu takhle ublížit. Nechtěla jsem mu říct sbohem. Chtěla jsem být opět s ním, ale v poslední chvíli jsem si uvědomila co by bylo z Mina-hime. Kdo by jí chránil. Je to moje chyba, že je tak nešťastnej. Moje srdce krvácí.

Schůze byla ukončena. Její účastníci se rozešli ke svým jednotkám. Mina-hime a Kaya také odešli do domu, který byl zařízen, aby tam mohli těch pár dní bydlet.

" Kayo, co je ti? "
" Nic Mina-hime. Proč se ptáte? "
" Jsi moc smutná. Já to už na tobě poznám. Je to kvůli němu. Všimla jsem si, že když jste se na sebe koukli oba jste ihned uhli pohledem. Co se včera stalo? "
" Byly vyřknuty slova, které nikdy neměli. "
" Řekneš mi jaké to byla slova? "
" Bylo jich víc. "
" Řekneš mi je nebo ne? "
" Omlouvám se Mina-hime, ale nechci aby jste se kvůli mně zbytečně trápila. "
" Kvůli tobě bych se nikdy zbytečně trápila. Jseš pro mně jako sestra nechci tě vidět smutnou. Vždy si byla po mém boku a chránila jsi mně teď chci i já něco udělat pro tebe. Neumím bojovat, proto jsem zbytečná, když nás někdo napadne je to jen na tobě nedokážu ti pomoci. Vždy si mi byla oporou teď ti chci být oporou já. "
" Mina-hime já Vás také beru jako svou sestru, ale tohle si musím vyřešit sama. Omlouvám se. "
" Nemusíš se omlouvat. A už víš jak to budeš řešit? "
" Mám tušení co bych měla, ale nevím jestli to zvládnu. "
" Ty zvládneš všechno. "
" Snad. "
" Prosím teď mně omluvte. Začnu to řešit hned teď nač čekat. "
" Ano běž. "
" Děkuji. "
" Nemáš proč. Přeji ti hodně štěstí. "

I když nevím co mám dělat nemůžu to tak nechat, protože ani já ho nepřestala milovat. Nechci ho vidět už nikdy nešťastného zvášť ne kvůli mně. Aha jsem v části, která patří jeho jednotce.

" Prosím Vás mohl by jste mi říct, kde bych našla zástupce kapitána této divize. "
" Ano pojďte zavedu Vás tam"
" Děkuji. "

Po chvíli chůze.

" Zde bydlí. Mám Vás ohlásit? "
" Ne nemusíte. Velmi Vám děkuji za pomoc. "
" Nemáte za co. "

Teď mám poslední možnost ještě utéct.