Psycholog i psychiatr říká, že všechno co vytvoříme je obrazem naší duše

Postupně sem budu přidávat nějaký shonen ai obrázky možná, že se mi podaří napsat nějakou tu povídku. Z pozdravem Vaše bláznivá Kaminaru-san.

PS: jednou možná bude tento blog nepřístupný osobám mladších 18 let, jestli si troufnu i na nějakou yaoi povídku.

A ještě jedno upozornění reklamy a prozby o hlásek ihned mažu nestojím o ně. Jediný reklamy a prozby o hlásek, který přežiju jsou od mých SB, za které velmi ráda hlásnu.

Opravdu to byla poslední noc 1. část

30. dubna 2009 v 12:41 | Kaminaru-san |  Povídky

Opravdu to byla poslední noc 1. část


+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Dnes máme dorazit do Seireitei. Zajímalo by mně, jestli tam bude i on. Ten kterému jsem dala svě srdce. Bylo to ještě v Rukongaii. Žili jsme tam společně z dvěmi chlapci. Jednou když jsem byla nemocná tak jsem zůstala ležet v chatrči. Oni šli hledat jídlo. Dlouho se nevracel. Až po velmi dlouhé době vešli do vnitř chatrče. Od té doby mluvil jen o nějakém muži který ho zachránil před Hollowem. Mluvil o něm jako o svém vzoru, proto se chtěl stejně jako on stát shinigamim a vstoupit do jedné z 13. jednotek dvorní stráže. Později ti dva chlapci kteří žili s námi zemřeli zůstali jsme sami. On se o pár let později přihlásil na shinigamskou akademii. Vzali ho. To už ani jeden znás nebyl dítětem. Byl tak šťastný, že ho přijali. Splnil se mu sen. Začal chodit na akademii. Naštěvoval mně stále míň a míň. Což mně veli mrzelo.
Jednou se vrátil na dva dny. To bylo poprvé, kdy jsme se spolu milovali. Jeho nádherné oči a tělo mně úplně okouzlili. Milovali jsme se celou noc. Ve dne jsme šli na něco k jídlu a večer opět pokračovali v milování. Ty dva dny s ním byly nádherné. Bohužel se musel vrátit zpátky na akademii.
Na každou naši společnou noc jsem se velmi těšila, ale jednou bylo něco jinak. On se choval jinak, protože to byla naše poslední společná noc. A já to nevěděla. Už když přišel byl smutný. Nevěnova jsem tomu pozornost myslela jsem si, že se stalo něco na akademii. Když jsme se mazlili vypadal opět šťastně, ale jeho oči ho prozradili. Měl je velmi smutné. Když sem se ho ptala co mu je říkal, že nic. Tak jsem si toho nevšímala. Při milování byl až moc něžný, ale nevadilo mi to. Pak jsme se ještě chvíli mazlili. Oba jsme usnuli. V noci mi byla zima přitulila jsem se ještě víc k němu. Tak nádherně hřál. Ráno mě probudily sluneční paprsky, které mi svítily do očí.
On tam už nebyl. Jediné co mi po něm zbylo byl přívěšek, vzpomínky dopis na rozloučenou a bolest v srdci.
Pak jsem i já odešla z místa, kde jsem prožila nejšťastnější i nejsmutnější chvíle ve svém životě. Netrvalo dlouho a ani nevím jak, ale stala jsem se osobní stráží princezny Miny. Trávila jsem s ní dny i noci. Před pár dny jsem dostala úkol jí chránit, protože musí jít do Seireitei kvůli tradici.
Tak jsme na cestě tam. Každou chvíli by jsme tam měli dorazit. Jedna z bran se tyčí majestátně do výše před námi.
" Tak jsme zde " pověděla po chvíli Mina-hime
" Ano jsme "
" Měli by jme jít Kayo "
" Jak si přejete Mina-hime "
Tak jsme vyrazili měli jsme se sejít z hlavním kapitánem. To se také stalo, ale nebyl tam jen on. Bylo tam nastoupeno všech 13 kapitánů a jejich zástupců. Mezi nimi i on. Byl to strašný pocit ho tam vidět, ale chtěla jsem plakat štěstím, že se mu splnil jeho sen, ale ovládla jsem se. Ještě že mně díky mému dlouhému plášti z kapucí do kterého jsem byla zahalena nemohl poznat. Mina-hime si chvíli povídala z hlavním velitelem. Poté jsme byly zavedeny do našeho pokoje.
" Kayo, ty jsi tam někoho znala? "
" Proč se ptáte Mina-hime "
" Zdála jsi se mi nervózní což u tebe není zvykem "
" Ano někoho jsem tam znala "
" Můžeš mi říct koho "
" Jednoho ze zástupců byl to můj milenec"

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tuhle povídku už mám dokončenou, ale nedám vám ji hned celou rozdělím jí, ještě aspoň na jeden nebo dva díly. Opět Vás žádám o komentář. Z pozdravem Vaše smutná Kaminaru-san
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Riuu Riuu | Web | 30. dubna 2009 v 21:36 | Reagovat

SUPER!!!! ;-) ihned chci pokračováááníííííí!!Vážně se ti to povedlo!!a nebuď smutná!!! :-D  ;-)

2 Natali Natali | Web | 19. května 2009 v 19:34 | Reagovat

Wow! Super!! já chvi pokráčkoo! :-D

3 JuMi JuMi | Web | 19. května 2009 v 21:22 | Reagovat

Jé to je dobrá povídka jdu okamžitě na další díl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama