Psycholog i psychiatr říká, že všechno co vytvoříme je obrazem naší duše

Postupně sem budu přidávat nějaký shonen ai obrázky možná, že se mi podaří napsat nějakou tu povídku. Z pozdravem Vaše bláznivá Kaminaru-san.

PS: jednou možná bude tento blog nepřístupný osobám mladších 18 let, jestli si troufnu i na nějakou yaoi povídku.

A ještě jedno upozornění reklamy a prozby o hlásek ihned mažu nestojím o ně. Jediný reklamy a prozby o hlásek, který přežiju jsou od mých SB, za které velmi ráda hlásnu.

Pomsta nebo láska? Co vyhraje 2.část

26. října 2008 v 18:44 | Kaminaru-san |  Povídky
DĚKUJI TI ZA VŠE ASHITAKO, ALE TEĎ MUSÍM ODEJÍT, ABYCH NAŠLA TY ZBÝVAJÍCÍ VRAHY. ARVEN.

Ashitaka se ještě dlouho díval na ty slova, které ho bodaly do srdce on se totiž do Arven zamiloval, ale až teď jsi to přiznal. "Ona odešla" po tom co pronesl tyto slova vyběhl z domu a běžel do lesa, protože tušil, že tam najde tu do které se zamiloval. Běžel dlouho až konečně ji našel klidně spala zatím co ji plamínky osvěcovali její tvář "konečně jsem tě našel" tyto slova řekl tiše skoro ani nešly slyšet. Sedl si vedle a čekal než se vzbudí. Netrvalo to dlouho a Arven se probudila dost překvapená osobou, která sedí u .

"Arven, ja…ja se ti musim přiznat, že tě miluju, ale uvědomil jsem si to až teď."Arven překvapená jeho slovy nemohla skoro mluvit jediné slovo, které byla schopna říct bylo jeho jméno "Ashitako" potomto slově se na něj koukla "Nedívej se tak na mně už se cítím dostatečně trapně." "Ashitako já….já….tě taky miluju" to se už Arven naklonila k Ashitakovi, který seděl vedle a políbila ho. Byl to velmi dlouhý a upřímný polibek po jednom nasledoval druhý a pak další skončilo to až……. Njn cenzura……..Poté mu Arven usnula na rameni.

Ráno se probudil nejdřív Ashitaka, ale nechtěl Arven vzbudit tak zůstal ležet. Teprve až se probudila Arven tak vstal a rozdělal oheň. "Ashitako, jsem večer přemýšlela…….už nechci splnit ten slib……mám tebe a nechci už bez tebe žít" "Arven, jsi si tím jistá. se živím lovem, nejsem bohatej žila bys v chudobě" nestačil tuto větu už ukončit, protože mu Arven na jeho rty přitiskla prst, aby mlčel. Pak prst vyměnila za své rty. "Mně nevadí žít v chudobě přežiji vše jen, když to bude s tebou"


Vím nemám talent na povídky snad se aspoň někomu trochu líbila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama