Psycholog i psychiatr říká, že všechno co vytvoříme je obrazem naší duše

Postupně sem budu přidávat nějaký shonen ai obrázky možná, že se mi podaří napsat nějakou tu povídku. Z pozdravem Vaše bláznivá Kaminaru-san.

PS: jednou možná bude tento blog nepřístupný osobám mladších 18 let, jestli si troufnu i na nějakou yaoi povídku.

A ještě jedno upozornění reklamy a prozby o hlásek ihned mažu nestojím o ně. Jediný reklamy a prozby o hlásek, který přežiju jsou od mých SB, za které velmi ráda hlásnu.

Zakázaná láska

19. června 2008 v 21:25 | Kaminaru-san |  Povídky

Zakázaná láska

V dávných dobách kdy této zemi vládli démoni, kněžky a lidé se zrodila legenda o zakázané lásce démona a člověka. V této legendě je popsán příběh o démonovi jménem Yusaku a člověka jménem Shiori o jejich lásce, které byla odsouzena kvůli rozdílům a válkách mezi těmito rasami. V těchto řádkách vám napíšu jejich příběh.
Je hluboká noc měsíc tančí po vodní hladině jezera v kterém se koupe nahá dívka. Její dlouhé černé vlasy ji lemují ramena má hnědé mandlové oči. Tato dívka se jmenuje Shiori.
Najednou začíná křičet "kdo je tam! Vylez! Vím, že tu jsi!" ze křoví vychází muž má dlouhé stříbrné vlasy jantarové oči a uši, které má do špicky "ty jsi….ty jsi démon?! Vypadni, zmiz než tě zabiju" jako by sis měla co vyskakovat, když všechny tvé věci jsou tady u mě to bys nejdřív musela vylíst a obléct si je, ale na to nemáš asi odvahu, že?" "Myslíš" jen co to Shiori řekne vylézá z vody a jde k němu zastaví se klekne si, aby si mohla podat oblečení, které leží na zemi.
Poté co si ho oblékla vytáhla dýku kterou až dotéto doby měla ukrytou v kimonu. Sekla po něm, ale zastavila se přesně u krku toho muže kterého měla zabít, protože byl rychlejší pak ji chytl tak, aby se nemohla ani pohnout "ale, ale nějaká výbušná" Jen co to dopoví tak ji políbí Shiori se mu vysmekne a odstrčího "co si myšlíš, že děláš" Yusaku však neodpověděl.
Pokračování příště............možná....
Co bude dál? Je mi líto jestli se nelíbí, ale je to moje první Gomenasai. Budu ráda za každý komentář.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *_SaSoRi_* *_SaSoRi_* | E-mail | Web | 20. ledna 2009 v 15:04 | Reagovat

Je to super,ale jaksi krátký...

2 pajčas pajčas | 21. června 2009 v 22:12 | Reagovat

souhlasim s komentářem od SaSoRiho. Začátek je to skvělý, ale prostě je to krátké.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama