Psycholog i psychiatr říká, že všechno co vytvoříme je obrazem naší duše

Postupně sem budu přidávat nějaký shonen ai obrázky možná, že se mi podaří napsat nějakou tu povídku. Z pozdravem Vaše bláznivá Kaminaru-san.

PS: jednou možná bude tento blog nepřístupný osobám mladších 18 let, jestli si troufnu i na nějakou yaoi povídku.

A ještě jedno upozornění reklamy a prozby o hlásek ihned mažu nestojím o ně. Jediný reklamy a prozby o hlásek, který přežiju jsou od mých SB, za které velmi ráda hlásnu.

Gaara

16. června 2008 v 17:26 | Kaminaru-san |  Naruto

Gaara

Gaara je genin v vesnice ukryté v písku a je to syn Yondaime Kazekageho, ale buďme upřímní svého otce nenávidí stejně jako všechny kolem sebe teda aspoň než potkal Naruta, protože Naruto se stane jeho prvním přítelem, jak jsme se dozvěděli tak Gaaru chtěli zabít, protože to byl nepovedený experiment, protože v něm byl zapečetěn Shukaku.
Všichni se ho stranily.
Gaara měl jenom jednoho člověka, který ho miloval teda Gaara si to myslel, ale opak je pravdou tento člověk se jmenoval Yashamaru byl to jeho strýc, který se o něj staral.
Jednoho dne dostal rozkaz Gaaru zabít a chtěl ho splnit v ten okamžik se Gaara dozvěděl, že ho i on nenáviděl, protože kvůli němu mu zemřela jeho milovaná sestra (Gaarova matka) při porodu a vysvětlil mu původ jeho jméno 我を愛する修羅 - ware wo ai suru shura - masakr z lásky sám k sobě.
Dalších pár let se ho pořát pokoušeli zabít a tak si Gaara našel svou zábavu a to zabíjení ninju, kteří ho přišli zabít.
Poté co bojoval z Narutem se změnil a chtěl aby se ho ostatní už nebáli a neutíkali před ním díky tomu se zblížil i se svým bratrem, který se ho už přestal bát a dokonce ti, kteří viděli Shippuunden ví, že Kankurou se o něj bojí.
A také ti co viděli aspoň první díly Shippuundenu tak ví, že se stal Kazekagem.
Také je s ním a svou sestrou Temari v týmu.
Na začátku seriálu má 12let.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama