Psycholog i psychiatr říká, že všechno co vytvoříme je obrazem naší duše

Postupně sem budu přidávat nějaký shonen ai obrázky možná, že se mi podaří napsat nějakou tu povídku. Z pozdravem Vaše bláznivá Kaminaru-san.

PS: jednou možná bude tento blog nepřístupný osobám mladších 18 let, jestli si troufnu i na nějakou yaoi povídku.

A ještě jedno upozornění reklamy a prozby o hlásek ihned mažu nestojím o ně. Jediný reklamy a prozby o hlásek, který přežiju jsou od mých SB, za které velmi ráda hlásnu.

Červen 2008

Kankurou

22. června 2008 v 14:59 | Kaminaru-san |  Naruto

Kankurou

Kankurou je genin z vesnice ukryté v písku a je syn Yondaime Kazekageho.
Je v týmu se svými sourozenci Temari a Gaarou tento tým vede jonin jménem Baki.
Kankurou je ninja lotkař, používá k boji své loutky(Karasu, Kuroari a
Sanshouuo), které ovládá nitkami čakry.
Dříve své loutky nosil obvázané obvazem na zádech, avšak později je už nosil v přivolávacích svitcích.
Své loutky má velmi rád(občas si s nimi povídá).
Zdá se, že se trochu bojí Gaary.
Kankurou má vždy pomalovaný obličej fialovou barvou asi jeho oblíbená.
Na začátku seriálu má 14let.

Zakázaná láska

19. června 2008 v 21:25 | Kaminaru-san |  Povídky

Zakázaná láska

V dávných dobách kdy této zemi vládli démoni, kněžky a lidé se zrodila legenda o zakázané lásce démona a člověka. V této legendě je popsán příběh o démonovi jménem Yusaku a člověka jménem Shiori o jejich lásce, které byla odsouzena kvůli rozdílům a válkách mezi těmito rasami. V těchto řádkách vám napíšu jejich příběh.
Je hluboká noc měsíc tančí po vodní hladině jezera v kterém se koupe nahá dívka. Její dlouhé černé vlasy ji lemují ramena má hnědé mandlové oči. Tato dívka se jmenuje Shiori.
Najednou začíná křičet "kdo je tam! Vylez! Vím, že tu jsi!" ze křoví vychází muž má dlouhé stříbrné vlasy jantarové oči a uši, které má do špicky "ty jsi….ty jsi démon?! Vypadni, zmiz než tě zabiju" jako by sis měla co vyskakovat, když všechny tvé věci jsou tady u mě to bys nejdřív musela vylíst a obléct si je, ale na to nemáš asi odvahu, že?" "Myslíš" jen co to Shiori řekne vylézá z vody a jde k němu zastaví se klekne si, aby si mohla podat oblečení, které leží na zemi.
Poté co si ho oblékla vytáhla dýku kterou až dotéto doby měla ukrytou v kimonu. Sekla po něm, ale zastavila se přesně u krku toho muže kterého měla zabít, protože byl rychlejší pak ji chytl tak, aby se nemohla ani pohnout "ale, ale nějaká výbušná" Jen co to dopoví tak ji políbí Shiori se mu vysmekne a odstrčího "co si myšlíš, že děláš" Yusaku však neodpověděl.
Pokračování příště............možná....
Co bude dál? Je mi líto jestli se nelíbí, ale je to moje první Gomenasai. Budu ráda za každý komentář.

Mé pocity

17. června 2008 v 12:57 | Kaminaru-san
Toto jsou mé pocity, které uzavírám do sebe.
Tento blog nevznikl jen kvůli mé nudě nebo proto že ruším blog, ale pro to, že neumím dát své pocity najevo, že je uzavírám do sebe protože nemám žádné sebevědomí tak si ho aspoň trochu zlepšuju na tomto blogu. Je mi jasné, že sem nebude skoro nikdo chodit jenom sem občas někdo zabloudí a těm co sem zabloudí velice děkuji a doufám, že mi tu nechá nějaký komentář. Napsala jsem na začátku, že toto jsou mé pocity tak těm co jsem zabloudily je otevřu ať aspoň ví jak se cítím. Mám mentálně postiženou sestru o kterou se pomáhám starat jsem s ní pořát jenom co příjdu ze školy jdu za ní, díky tomu nevím jak se mám chovat ve společnosti proto když jsem někde třeba ve škole tak se o přestávkách schovávám někde sama v co největší tmě. Většina lidí se mně straní a nadávají mi, Před rokem mě šikanovali nadávali mi a mlátili mě. Proto já už nemám sílu žít a často přemýšlím o sebevraždě už tak si své nedostatky zlepšuju sebepoškozovaním. Mám jen jednu kamarádku, která mně drží na tomto světě. Je mi líto, že Vás tímto obtěžuju, ale nemám komu se svěřit.
Arigato

Gaara

16. června 2008 v 17:26 | Kaminaru-san |  Naruto

Gaara

Gaara je genin v vesnice ukryté v písku a je to syn Yondaime Kazekageho, ale buďme upřímní svého otce nenávidí stejně jako všechny kolem sebe teda aspoň než potkal Naruta, protože Naruto se stane jeho prvním přítelem, jak jsme se dozvěděli tak Gaaru chtěli zabít, protože to byl nepovedený experiment, protože v něm byl zapečetěn Shukaku.
Všichni se ho stranily.
Gaara měl jenom jednoho člověka, který ho miloval teda Gaara si to myslel, ale opak je pravdou tento člověk se jmenoval Yashamaru byl to jeho strýc, který se o něj staral.
Jednoho dne dostal rozkaz Gaaru zabít a chtěl ho splnit v ten okamžik se Gaara dozvěděl, že ho i on nenáviděl, protože kvůli němu mu zemřela jeho milovaná sestra (Gaarova matka) při porodu a vysvětlil mu původ jeho jméno 我を愛する修羅 - ware wo ai suru shura - masakr z lásky sám k sobě.
Dalších pár let se ho pořát pokoušeli zabít a tak si Gaara našel svou zábavu a to zabíjení ninju, kteří ho přišli zabít.
Poté co bojoval z Narutem se změnil a chtěl aby se ho ostatní už nebáli a neutíkali před ním díky tomu se zblížil i se svým bratrem, který se ho už přestal bát a dokonce ti, kteří viděli Shippuunden ví, že Kankurou se o něj bojí.
A také ti co viděli aspoň první díly Shippuundenu tak ví, že se stal Kazekagem.
Také je s ním a svou sestrou Temari v týmu.
Na začátku seriálu má 12let.

Temari

16. června 2008 v 15:21 | Kaminaru-san |  Naruto

Temari

Temari je genin z vesnice ukryté v písku a je to dcera Yondaime Kazekageho.
Je v týmu se svými bratry Gaarou a Kankurem a velitelem tohoto týmu Bakim.
Temari je spíše stratég stejně jako Shikamaru, v boji s ním však vyhrála, ale jen díky tomu, že se vzdal.
Temari používá svůj vějíř na boj na dálku, ještě nikdy jsem ji neměla čest vidět jak používá taijutsu, ninjutsu nebo genjutsu
Ale teď si vzpomínám, že jsem ji vidělala vyvolat Kamatari.
Takže nevím jak si povede v boji, když stratí svůj vějíř.
Vypadáto, že se jí líbí Shikamaru.
Ten však oní říká, že je strašnější než jeho vlastní matka.
Temari má ráda své bratry, ale k nepřátelům je velice krutá.
Na začátku serialu měla 15let.

vznik blogu

16. června 2008 v 10:35 | Kaminaru-san
Tento blog vznikl 15.6.2008, protože jsem neměla co dělat a také proto, že svůj starý blog ruším. Zatím tady toho moc není, ale budu se snažit jsem dát co nejvíc a doufám, že i rychle.